Puiki kirpėja Aušra, mums tai pirmas kirpimąsis. Buvo sunku, mažylis muistėsi, pyko, bet gudraudama kirpėja apkirpo. Labai stengėsi. Gavom dovanėlių ir pirmąją plaukų sruogelę. Ačiū jai, būtinai grysim ❤️
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Vaiva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Natalija: atidi, maloniai bendrauja, įsiklauso, pataria kaip kirpti :) ačiū!
Vaikų kirpimas
Alina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aušra greitai rado bendrą kalbą su vaiku :)Apkirpo puikiai!
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Rasa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai :)
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Aurelija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Gedvilė ne tik stilingai apkirpo vaikiną, bet ir vos iš žodžių suprato ko pageidaujame. Sugrįžime dar ne kartą :)