Geras kirpimas, gražus Dovilės bendravimas su vaiku.
Kirpčiukų kirpimas
Silvija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Vaikų kirpimas
Lina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nerekomenduoju kirpti vaikučių pas kirpėją Nataliją. Berniuką apkirpo per 15 min. mašinėle. Tačiau skirtumo nesimatė prieš ir po. Su mergaitės plaukų kirpimu prastai. Atrodė, kad nežino ką daryti su vaiko plaukais. Paslaugą atliko ne kirpėja.😱
Vaikų kirpimas
Rita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, ačiū
Vaikų kirpimas
Katažyna•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai švelniai su vaikais ir labai gražus kirpimas👍