Lankomės jau ne pirmus metus, viskas super, vaikui jokio streso!
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Anonimas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas greitai, konkrečiai, vaikui labai patiko :)
Vaikų kirpimas
Jurate•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmas apsilankymas kirpykloje praėjo sklandžiai ir su gera emocija. Vaikas sužavėtas liko.🙂 kirpėja labai kruopšti, bet tuo pačiu pats kirpimas neprailgo. Ir dar gavome balioną dovanų bei įpakuotą pirmąją sruoga. Ačiū kirpėjai Dovilei. 🤗
Vaikų kirpimas
Rasa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė puiki meistrė, moka bendrauti su vaiku. Labai maloni :)