Dovilė nuostabi kirpėja. Vaikas kiekvieną kartą eina su dideliu noru kirptis.
Vaikų kirpimas
Justina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpykla, vaikai noriai eina :) Greitas ir kokybiškas kirpimas!
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Živilė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiamės atradę šią kirpyklą :) Ypač džiaugiamės kirpėjos Dovilės draugiškumu, kruopštumu ir mokėjimu bendrauti su vaikučiais :) Atmosfera puiki, kerpamės su šypsena ir išeinam su dar didesne :) Ačiū❤️
Vaikų kirpimas
Laura•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė yra vaiku fėja! Mano vyrukas nera pats ramiausias ar labiausiai suzavėtas kirpyklos lankytojas, tačiau Dovilė ne tik sugebėjo su juo “susikalbėti”, bet ir apkirpo begalo graziai! Didžiausios rekomendacijos!
Vaikų kirpimas
Ramelienė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki kirpykla ir tikrai labai nuostabios meistrės! 🌸