Dažniausiai kerpamės pas Beata, bet šis kartas buvo nesėkmingas😢 10 min kirpimas, absoliučiai tik su mašinėle, viršus truputį su žirklėmis, vaikas nuskustas, atrodo, kad plaukų neturi.Labai liūdna, kad šį kartą taip gavosi.
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Akvilė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuosirdziai dziaugiames atrade kirpeja Dziulija, visada malonus ir siltas bendravimas bei meistriskas darbas su mazyliu!
Paslaugą atliko Džiulija•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Dovilę visada smagu sugrįžti, su vaikučiu bendrauja tobulai, jaučiasi šilima!!! ❤️😊