Viskas kaip visada Puikiai! Ačiū už kantrybę su Mūsų vaiku, manau ne kiekvienas istengtu taip ramiai reaguojant apkirpti vaiką. :) Tik geriausi atsiliepimai. :)))
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Evelina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko pačiam berniukui kirpimas ir šukuosena, esame labai patenkinti
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Karolina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū!
Vaikų kirpimas
Rūta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai moka bendrauti ir užsiimti su mažaisiais klientais, kurie nelabai mėgsta kirptis ☺️