Dėmesinga kirpėja. Stengėsi užtikrinti gerą vaikučio savijautą kirpimo metu,kirptis vaikui laaabai nepatinka. Vertinu ir dėkoju kirpėjai Gedvilei. Ačiū!
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Rita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gedvilė nuostabi!
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku.
Lankomės ne pirmą kartą.
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Andžela•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai bendravo su vaikučiu, gražiai, kruopščiai apkirpo, sudomino vaiką taip, kad labai ramiai išsedėjo, dar ir balionas ir čiulpinukas po kirpimo labai nudžiugino mergytę.