Pirmasis sūnaus apsilankymas kirpykloje praėjo puikiai. Išėjome puikios nuotaikos ir gražiai apsikirpę😊
Vaikų kirpimas
Agnietė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Beata nuostabi specialistė 👍
Paslaugą atliko Beata•Kirpčiukų kirpimas
Erika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikios kirpėjos mokančios dirbti su vaikais!
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Sabina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpeja, labai gražiai bendravo su vaikučiu, neskubino, prisitaikė prie jo užgaidų, pageidavimų.
Tik Pats salonas galėtų skirti daugiau dėmesio žaisliukų švarai po kiekvieno klientuko