Nepaisant vaiko ašarų, kirpėja liko profesionali ir atliko savo darbą puikiai
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Gabriele•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Sandra•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė Beata. Vaikas nesileidžia šukuojamas, bet pas ja sėdi lyg "pabučiuotas", be jokių "siusi musi" :) šaunumėlis! Džiaugiames ją atradę 🤗