Puikiai ne tik kerpa, bet ir prisitaiko prie vaikucio
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpėja Beata, itin draugiška ir maloni. 3 metų vaikas ramiausiai išsėdėjo 20min ir išėjęs iš salono prašė grįžti dar kartą. :)
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Urtė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Mes labai džiaugiamės atradę Gedvilę, jau antras vaikas pas ją eina. Geba pritaikyti vaikui kirpimą, net kai atauga plaukai gražiai krenta. Moka prieiti prie vaikų, sudominti jeigu nenori kirptis. Puiki kirpėja!