Viskas puiku, tik šiek tiek priekis kreivokai nukirptas, tačiau vaikas visą laiką klykė, gal del to. :)
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Nijolė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super, labai patiko ! Suneliui buvo pirmas kartas kirpykloje, o jis taip gerai jautiesi ir leidosi kerpamas :) Sugrįšim dar ne karta !
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpykla, puiki kirpėja Gedvilė, būtinai sugrįšime. Mūsų vaikas labai jautrus ir tai buvo jo pirmas kirpimas, bet išėjo lyg nieko nebuvę dėka profesionalaus Gedvilės darbo.