Nuostabi meistrė Dovilė, atidi, draugiška, atjaučianti. Vaikutis jautė jos gerą aurą ir pavyko apsikirpti ramiai be isterijų. Visus likus kartus kirpsimės tik pas Dovilę! Pačios geriausios rekomendacijos!!!!
Vaikų kirpimas
Katažyna•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, kirpimas atliktas super :)
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Diana•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gedvilė Mūsų mylimiausia kirpėja .
Daug metų lankomės tik pas ją