Puikus techniškas kirpimas!
Ir pastebėjimas aukštaūgiams- pasigailėkite šios mažos (čia apie ūgį, o ne smūgį) specialistės nugaros, sukriskite kėdėje kaip mokykloje per matematikos kontrolinį.
Šiaip 7 žvaigždutės, bet drebančiom rankom netyčia paspaudžaiu 4 už tai gavau skambutį ir teko operatyviai pataisyti (ne)tyčinę klaidą 😀
Viskas puiku!!!
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Bernardas•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai.
Paslaugą atliko Indrė•Vyriškas kirpimas
Matas•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip ir visada gerai. Malonus bendravimas ir profesionalus kirpimas.