Labai maloni ir talentinga meistre, padare manikiura greitai ir labai graziai.
Buvo siektiek sunkoka surasti vieta ( as ne klaipediete) bet issiuntus zinute meistre greitai atrase su aiskomios instrukcijomis.
Paslaugą atliko Vilma•Manikiūras
Rasa•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puiku! Labai kruopšti ir atidi meistrė, dirba smulkmeniškai, kad gautūsi geriausias rezultatas. Labai patiko švara ir kad naudojami higieniški, sterilizuoti instrumentai. Sėkmės!
Paslaugą atliko Vilma•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Gineta•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Vilma•Pedikiūras
Darius•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra bei maloni atmosfera. Ačiū