Algirdo g. 11 / Vivulskio g. 9, Vilnius, 03219
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
32 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nugaros ir pečiu masaža pas Aleksandr rekomendavo draugė ir jau po pirmo seanso jaučiuosi kur kas geriau. Po itemptos darbo dienos išėjau kaip naujai gimusi, būtinai sugryšiu vėl ir vėl. Rekomenduoju :)
Puikus masažo meistras ir labai malonus žmogus. Naudoja unikalią masažo techniką, bendrauja rūpestingai ir maloniai.
Labai nuoširdus žmogaus, atsižvelgia į klianto norus, masažas buvo geras
Geras jausmas po masažo. Gera savijauta ir gera nuotaika kelias dienas po apsilankymo 🙏
Masažas tikrai malonus - Aleksandr atsižvelgė į mano pageidavimus ir buvo profesionalus. Deja, atsipalaiduoti nepavyko dėl iš gretimo kirpėjos kabineto nuolat sklindančių plaukų džiovintuvo, pašnekesių ir kitų garsų. Daugiau nesilankysiu vien dėl to.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aleksandr
Masažuotojas
5.0
22 atsiliepimai

Apie

Masažo studijos įkūrėjas - profesionalus masažuotojas Aleksandras – tai žmogus, kuris be galo myli savo darbą, geba įsiklausyti ne tik į kliento problemas ir lūkesčius, bet ir suteikti maksimaliai klientui naudingą, reikalingą ir tinkamiausią masažo paslaugą. Ilgametė patirtis, daugiametė praktika, didelis žinių bagažas, įvairių masažo technikų išmanymas ir ,žinoma, aistra darbui – tai pagrindiniai profesionalaus masažuotojo privalumai leidžiantys suteikti klientui itin kokybišką paslaugą. Aleksandras tapo Lietuvos čempionato prizininku. Baigė "Art of Beauty" masažo mokyklą, "Elenos Zemskovos massage school Lietuva" - giliųjų audinių mokymus.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Apie saloną

Venezia grožio namai - Carpe Diem masažai
03219 Algirdo g. 11 / Vivulskio g. 9, Vilnius

CARPE DIEM masažo studija įsikūrusi jaukiame grožio studijos VENEZIA masažo kabinete, kur viskas apgalvota iki smulkmenų ir pritaikyta maksimaliam jūsų atsipalaidavimui, teikia įvairias masažo paslaugas, kurių metu atgausite jėgas, pasikrausite energijos ar atsikratysite kamuojančių skausmų ir negalavimų.


Masažo studijos įkūrėjas - profesionalus masažuotojas Aleksandras – tai žmogus, kuris be galo myli savo darbą, geba įsiklausyti ne tik į kliento problemas ir lūkesčius, bet ir suteikti maksimaliai klientui naudingą, reikalingą ir tinkamiausią masažo paslaugą. Ilgametė patirtis, daugiametė praktika, didelis žinių bagažas, įvairių masažo technikų išmanymas ir ,žinoma, aistra darbui – tai pagrindiniai profesionalaus masažuotojo privalumai leidžiantys suteikti klientui itin kokybišką paslaugą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese