Venezia grožio namai - Carpe Diem masažai

5,0
12 atsiliepimai
Algirdo g. 11 / Vivulskio g. 9, Vilnius, 03219

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
12 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Profesionalus masažas, puiki aplinka
Ačiū Aleksandrui ! Hawajietiškas masažas - tai tikras atsipalaidavimas! Tai mylinčių rankų masažas, kuris per švelnumą veikia raumenis, puoselėja kūną ir leidžia atsipalaiduoti 😊😊😊
Aleksandras labai dėmesingas ir geros auros žmogus. Masažas puikus.
Lankiausi pas nuostabų masažistą, savo srities žinovą Aleksandrą. Galiu drąsiai teigti, kad po masažų ciklo Aleksandras mane pastatė ant kojų - nugaros skausmai praėjo, dingo nugaros raumenyno įtampa, kalko ir pečių zona atsipalaidavo, o po kiekvieno masažo jaučiausi pailsėjusi ir žvali. Aleksandras intelegentiškas, labai atidus ir diskretiškas, įsiklausantis ir patariantis, rekomenduoju jį kaip vieną geriausių mano sutiktų masažo specialistų, Didelis ačiū :)
Registravausi apie Aleksandr nieko nežinodama, bet masažas viršijo lūkesčius - valanda atsipalaidavimo ir poilsio.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aleksandr
Masažuotojas
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Masažo studijos įkūrėjas - profesionalus masažuotojas Aleksandras – tai žmogus, kuris be galo myli savo darbą, geba įsiklausyti ne tik į kliento problemas ir lūkesčius, bet ir suteikti maksimaliai klientui naudingą, reikalingą ir tinkamiausią masažo paslaugą. Ilgametė patirtis, daugiametė praktika, didelis žinių bagažas, įvairių masažo technikų išmanymas ir ,žinoma, aistra darbui – tai pagrindiniai profesionalaus masažuotojo privalumai leidžiantys suteikti klientui itin kokybišką paslaugą. Aleksandras tapo Lietuvos čempionato prizininku. Baigė "Art of Beauty" masažo mokyklą, "Elenos Zemskovos massage school Lietuva" - giliųjų audinių mokymus.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Apie saloną

Venezia grožio namai - Carpe Diem masažai
03219 Algirdo g. 11 / Vivulskio g. 9, Vilnius

CARPE DIEM masažo studija įsikūrusi jaukiame grožio studijos VENEZIA masažo kabinete, kur viskas apgalvota iki smulkmenų ir pritaikyta maksimaliam jūsų atsipalaidavimui, teikia įvairias masažo paslaugas, kurių metu atgausite jėgas, pasikrausite energijos ar atsikratysite kamuojančių skausmų ir negalavimų.


Masažo studijos įkūrėjas - profesionalus masažuotojas Aleksandras – tai žmogus, kuris be galo myli savo darbą, geba įsiklausyti ne tik į kliento problemas ir lūkesčius, bet ir suteikti maksimaliai klientui naudingą, reikalingą ir tinkamiausią masažo paslaugą. Ilgametė patirtis, daugiametė praktika, didelis žinių bagažas, įvairių masažo technikų išmanymas ir ,žinoma, aistra darbui – tai pagrindiniai profesionalaus masažuotojo privalumai leidžiantys suteikti klientui itin kokybišką paslaugą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese