Labai gera ranka pas Laura. Nuostabi kirpėja ir žmogus, labai teigiama ir iš jos išėjus galva lengvesnė visomis prasmėmis :)
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
INDRĖ•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
...
Paslaugą atliko Egidijus•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaskart labai laukiu vizito pas Laurą, labai adekvati, konktreti ir padarys taip, kaip TINKA žmogui :) Labai ačiū už jaukią, draugišką aplinką ir puikius rezultatus!
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Lina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puikiai padarė!
Paslaugą atliko Regina•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims