Neatitiko lūkesčių,daug laiko skyrė ne patiems nagams,kadangi be lakavimo,tai labai matėsi pedikiūro rezultatas,namie teko pačiai baigti tvarkytis.Nerekomenduočiau
Paslaugą atliko Tatjana S•Pedikiūras
Rita•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Veidas iškart po procedūros atrodė skaistesnis. Super!
Veido pilingas
Edita•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Very good
Paslaugą atliko Egidijus•Vyriškas kirpimas
Miguel•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada malo iai ir kokybiškai.
Paslaugą atliko Egidijus•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Tadas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai ir gražiai atliktas manikiūras! Ačiū:)
Paslaugą atliko Tatjana S•Ilgalaikis gelinis manikiuras