Makiažas labai patiko, buvo neperkrautas, tačiau puikiai išsilaikė iki pat nakties. Susilaukiau tikrai daug komplimentų, tad manau esant progai tikrai dar apsilankysiu:)
Makiažas
Ugnė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada - viskas puikiai 🤍
Anti-aging veido procedūra
Aiste•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki kirpėja Laura, puikiai parinko spalvą, patarė dėl pažeistų plaukų priežiūros. Dėmesinga, švelni. Supranta ir mėgsta savo darbą.
Paslaugą atliko Laura•Moterų visų plaukų dažymas
Daiva•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visuomet, viskas puikiai! Oksana - savo srities profesionalė ir labai šiltas žmogus :) Ačiū Jums :)