Drasiai galiu teigti, jog meistre Laura yra salo srities profesionale. Pas ja lankausi 6 metus. Meistre visada realistiskai ivertina plauku bukle ir visa situacija ir pasiulo geriausius sprendimo budus. Per visus siuos metus meistre mate visko, keratino proceduru padarinius, anksciau prastai atlikto dazymo padarinius (kitos kirpejos) ir t.t. esu labai laiminga, jog su visomis mano plauku bedomis Laura padejo ir padeda tvarkytis. Ar galiu rekomenduoti sia meistre kitiems? Visada ta ir padarau!
Paslaugą atliko Laura•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Gabriele•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko. Rekomenduoju💯
Veido procedūros
Natalija•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai smagu pasigražinti po ilgo laiko :) Viskas tvarkingai, kirpėja su respiratoriumi. Paslauga likau patenkintas!
Paslaugą atliko Regina•Kirpimas ir plaukų priežiūra