Oksana nuostabus, šiltas žmogus, o svarbiausia, savo srities profesionalas
Antakių korekcija siūlu
Evelina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė: labai maloni, profesionali, kruopšti ir dėmesinga. Pagaliau radau savo Meistre. Likau viskuo labai patenkinta, o ypač - rezultatu! Labai ačiū :)