Viskas puiku, labai gerai išmano savo darbą tiek kosmetologė, tiek kirpėja Laura. Nepatiko tik vienas dalykas, bet smulkmena. Buvau pirmą kartą, įėjus pasijutau kaip nepaukiama, niekas nepaklausė pas ką aš ir t.t. Atsisėdus laukiau su mintimis, kad nežinau ar veikia puikiai sistema, gal mano meistras nedirba ir t.t. Po kiek laiko, atėjo meistre ir paklausė ar aš pas ją iki tol tik laba diena. Na kitą kartą gal bus jaukiau ♥️
Antakių korekcija siūluRodyti viską...
Indrė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju
Paslaugą atliko Egidijus•
Barzdos kirpimas ir modeliavimasRodyti viską...
Audrius•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šauni Tatjana, tikra profesionalė, atidi, kruopšti, dėmesinga
Moterų bikini depiliacija vašku
Aurelija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra