Ačiū už visad nepriekaištingas blakstienas 🤗👁️😍. Tobulai laiko ir tobulai atrodo. Meistre labai greit dirba. Savo srities specialistė. Taip pat sutvarko labai gražiai ir profisionaliai antakius. Jei dar jos neatradot tai apsilanke liksite patenkinti ir pas kito nebesinores jau ėjti👌. Rekomentuoju 110% !!! 😍
Paslaugą atliko Viktorija•Blakstienų priauginimas
Ina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti ir rūpestinga meistrė :)
Paslaugą atliko Viktorija•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirma karta lankausi, esu laaabai patenkinta blakstienomis ir taip kaip jos išsilaiko iki kito vizito😊👌 tikrai rekomenduoju!❤️