Malonus aptarnavimas, tačiau po 2 dienų nemažai blakstienų vienoje akyje iškrito.
Paslaugą atliko Viktorija•Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super!
Paslaugą atliko Viktorija•Blakstienų priauginimas
Monika•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
geriausia ir maloniausia mano tureta antakiu korekcija. Nuostabi meistre!
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Natalija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki salono atmosfera, meistrė Sandra labai maloni, jos atlikta procedūra plaukams esu labai patenkinta, tikrai grįšiu ne kartą! 🌷
Plaukų procedūros
Greta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
!!Puiki mergina, nuostabus kabinetas.
Blakstienos 3-4 *, gaila bet nelabai gerai priklijuotos.
Muzika labai ‘ trankiai’ girdejosi per visas 2 valandas - labai netinkama atsipalaiduoti.