Puiki meistrė, labai kruopščiai atlieka savo darbą :)
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Edita•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai ačiū meistrei už gražius antakius! Manau šiandien įsigyjote nuolatinę klientę 😁🌹
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Raminta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo labai smagu apsilankyti pas Viktorija jau antra karta ir manau sekancius registruosiu ten pat.rupestingai ir krupsciai atlieka darba bei Labai maloniai priema.Grazus salonas, maloni aplinka, nesunku parkuotis prie vietos. Tad tikrai labai patiko!
Paslaugą atliko Viktorija•
Blakstienų priauginimasRodyti viską...
Agnė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija mano blakstienomis rūpinasi jau seniai. Tai buvo pirmoji ir vienintelė meistrė, kuriai patikėjau savo natūralias blakstienas. Man labai svarbu kokybiškas darbas ir, kad po priauginimo nenukentėtų mano natūralios blakstienos. Tad tikrai rekomenduoju norinčioms kokybės ir puikaus darbo ! 😊😍
Paslaugą atliko Viktorija•Blakstienų priauginimas
Viktorija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai, rami, graži, ir maloni atmosfera. Labai patinka lankytis pas blakstienų meistre Viktorija. Tiek blakstienų laminavima tiek blakstienų priauginima Viktorija atlieka labai kruopščiai ir atidžiai. Bei suteikia daug informacijos apie plakstienų priežiūra. Rezultatas visada mane maloniai džiugina ilgai 😉🤗Ačiū labai❤ .