Meistrė turi tikrai gražių spalvų paletę, lakavimas atliktas puikiai 😌 Tik odeles rankų kuomet kirpo - skaudėjo. Galvojau gal taip turi būti, bet po 2 dienų oda po visais rankų nagais paraudo ir pradėjo plyšinėti. Gali būti sutapimas, gal ir odelės tuo metu jautresnės buvo.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Didelis spalvų pasirinkimas, net ir netradiciškų, meistrė dirba puikiai, nagai labai labai gražūs ☀️
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Indrė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė. Man jos darbas patinka, dirba greitai, kruopščiai.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ilona•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Profesionali meistrė.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Tilė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
neesu patenkinta atlikta paslauga. Kokybe prasta
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras