Viskas puikiai. Labai ilgai laikosi manikiūras ir pedikiūras.
Paslaugą atliko Viktorija•
PedikiūrasRodyti viską...
Kamilė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai! Labai gerai išsilaikė, beveik 4savaites. Kartosiu.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Giedrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, tikrai išmano savo darbą ir viską padarė taip kaip norėjau ir dar geriau nei įsivaizdavau❤️ dar kartą labai ačiū🤗 nagai tobuli !!!💅💅💅
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Ugnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kokybiškai bei kruopščiai atliktas darbas.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gabija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Lankausi daugiau nei metus, nenuvylė 🥰 Malonus bendravimas, kruopštus darbas ir nedidė kaina. 😊
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras