Mano nuomone blakstienos per daug užriestos, praėjus beveik mėnesiui vis dar riestos bet netvarkingai išsikreivaliojusios, susivėlusios nežinau kaip paaiškinti, šukavimas šukutėmis nepadeda.
Paslaugą atliko Viktoriia•Blakstienų laminavimas
Indrė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre 🤍 išpildo visus lūkesčius🤍🤍🌷
Paslaugą atliko Viktoriia•Blakstienų laminavimas
Kristina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai rekomenduoju meistrę! Jos kruopštumas, darbštumas, švelnumas ir greitumas, visada išpildo visus lūkesčius. Grįžtu nebe pirmą kartą, bei kiekvieną kartą išeinu su plačiausia šypsena, ačiū! 😊❤