Lankiausi procedūrai, tačiau rezultatu esu nusivylusi. Po blakstienų laminavimo jos liko stipriai sulipusios į kuokštelius, jaučiamas tempimas ir skausmas bandant jas šukuoti. Panašu, kad nebuvo tinkamai pašalintas klijų perteklius, todėl net po paros blakstienos neatsiskiria ir kelia didelį diskomfortą. Taip pat antakiai po laminavimo ir dažymo išėjo gerokai per ryškūs, atrodo nenatūraliai. Tikėjausi profesionalaus atlikimo, tačiau dabar tenka ieškoti būdų, kaip pačiai saugiai susitvarkyti
Paslaugą atliko Beatričė•Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
viskas super😀☺️
Paslaugą atliko Elžbieta•Rūgštinis pedikiūras
Antanas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo labai gerai, likau patenkinta
Paslaugą atliko Valerija•Antakių ir blakstienų procedūros