Viktorijos grožio oazė Atsiliepimai

Architektų g. 19, Vilnius, 04112

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4722 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Lankiausi procedūrai, tačiau rezultatu esu nusivylusi. Po blakstienų laminavimo jos liko stipriai sulipusios į kuokštelius, jaučiamas tempimas ir skausmas bandant jas šukuoti. Panašu, kad nebuvo tinkamai pašalintas klijų perteklius, todėl net po paros blakstienos neatsiskiria ir kelia didelį diskomfortą. Taip pat antakiai po laminavimo ir dažymo išėjo gerokai per ryškūs, atrodo nenatūraliai. Tikėjausi profesionalaus atlikimo, tačiau dabar tenka ieškoti būdų, kaip pačiai saugiai susitvarkyti
viskas super😀☺️
Viskas buvo labai gerai, likau patenkinta
Viskas buvo labai gerai, patenkinta likau
Viskas super, darbas atliktas kruopščiai. Ačiū!
11
1
11
12
13
707
13