Esu maloniai nustebinta rezultatais 🙂. Po pirmos proceduros - 1,5cm nuo kojos. Procedūra maloni, neskausminga. Esu labai dėkinga Lilijai už nuostabų aptarnavimą ir bendravimą. Visiems rekomenduoju.
Ačiū, Lilija, Jums labai 🙂
Celiulito gydymas
Ada•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūrą atliko Renata, ji buvo maloni ir davė patarimų. Elgėsi atsargiai ir paslaugiai. Ačiū.