Esu labai patenkinta kaip specialistė Marija atliko procedūrą - nuolat pasitikslindavo, ar neskausminga, suteikė naudingos informacijos, atsakė į klausimus. Po vienos procedūros celiulitas tikrai neišnyks, bet nuima kojų tinimą bei suteikia lengvumą net ir po visos dienos sedimo darbo. Būtinai kartosiu ir visiems rekomenduoju!
Celiulito gydymas
Viktorija•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tiko ir patiko.Aciu,apsilankysiu Jus dar karta 🙂
Atpalaiduojantis masažas
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikus masažuotojas Arūnas tikrai išmano savo darbą