Lankiausi pirmą kartą, dariau pečių masažą, atliko masažą Arūnas.Tik įėjus į kabinetą buvo grubiai pasakyta, kad jo kabinete nesikvepinčiau (rankinėje neturiu kvepalų), nes nuo mūsų kvapų per dieną jam skauda galvą, pasijutau labai nejaukiai. Linkiu Masažo namams suburti kolektyvą, kuriam nuo klientų apsilankymo neskaudės galvos. Ačiū.
Nugaros, kaklo ir pečių masažas
Vaida•prieš daugiau nei 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko.
Gydomieji masažai
Ausra•prieš daugiau nei 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aplinka, personalas, švara 10 balų. Kaina galėtų būti ir mažesnė.