Viskas puiku. Būtinai sugrįšiu. Rekomenduoju šį saloną.
Paslaugą atliko Viktorija•Celiulito gydymas
Jolanta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Deja, bet lankiausi salone pirmą ir paskutinį kartą. Atvykau prieš procedūrą 10 minučių anksčiau, niekas nieko nepasiteiravo, nepasisveikino, nors pro laukiamojo zoną vaikščiojo kelios darbuotojos. Labai arogantiškas požiūris į klientą. Atvykau vertis auskarų. Kai užgijo ir iš gydomųjų persivėriau į didesnius, pasirodė, kaip nesimetriškai atliktas vėrimas.