Tobulai atliktas manikiūras ir lakavimas.Atlaiko gana ilgai net iki 4 sav.
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko 👍super
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Valerija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūrą šiame salone atlikau pirmą kartą - nerealiai patiko! Meistrė kruopšti, darbas atliktas nuostabiai🥰
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Augustė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
ačiū, buvo puikiai!!!
Paslaugą atliko Violeta•Manikiūras
Jelena•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Neturėčiau pretenzijų, nes ką tik padarytas pedikiūras atrodė gražiai ir meistrė dirbo kruopščiai, tačiau du dalykai: buvo uždėta bazė, kas netinka pedikiūrui, todėl jau po 2 savaičių lakas pradėjo atšokinėti. Taip pat bazės sluoksnis buvo labai storas prie odelės, kas dar labiau įtakojo atšokimus, todėl lakavimas nuauginėdamas atrodė visai nekaip.