Meistrė atrodė atsakinga, tačiau lakas nelaikė, tepta buvo storai (jau lakavimo metu nedžiuvo normaliai lakas) atsilupo keli nagai tą pačią dieną. Susisiekiau su salonu, pakvietė perdarymui, tačiau tą pačią dieną kai atliko manikūrą išvažiavau atostogauti. Sutarėm po savaitės. Mainiūras nebuvo perdarytas o tik ,,pataisyti” atsilupę nagai, kadangi meistrė pasakė ,,kiek gi čia beliko vaikščioti”, kurie deja vėl po poros dienų atsilupo. Ohh well taip ir nevaščiojau su normaliu manikiūru :).
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Radvilė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada-super!
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Radvile•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai krupščiai ir graziai padare, puikiai prancuziskai piesia- neprikibsi.
Ačiū🌸
Paslaugą atliko Violeta•Natūralių nagų stiprinimas
Inesa•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai :)
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras