Atsiliepimą rašau po 2 sav nuo pedikiūro. Meistrė Violeta maloni, salonas švarus, tačiau po 2 savaičių jau vėl reikalingas pedikiūras - nebuvo prilakuota pakankamai arti odelių. Taip pat matosi prieš tai buvusio lako likučių kampučiuose, nuėmimas nebuvo kruopštus.
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Luka•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gelinis pedikiūras atliktas labai kruopščiai. Meistrė švelni, kruopšti ir maloni. Ačiū :)
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Viktorija•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
🙌
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti ir tvarkinga meistrė Violeta!
Tik geriausios rekomendacijos!