Pas Aną lankausi jau kelinti metai. Laukiu kiekvieno vizito, nes Ana ne tik puiki profesionalė, sutvarkanti ir pamaloninti mano nagučius, bet ir labai mielas, malonus žmogus. Labai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Ana•Manikiūras
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kokybiškas ir malonus aptarnavimas. Šiuolaikiškai atnaujintas salono interjeras suteikia solidumo ir profesionalumo įspūdį. Šaunuoliai :)
Paslaugą atliko Ana•Pedikiūras
Renata•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko. 👍Ačiū!
Blakstienų laminavimasRodyti viską...
Diana•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre, atmosfera, atliktas manikiuras!
Paslaugą atliko Ana•Manikiūras
Irena•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju. Jau ne pirmą kartą einu , maloni , puiki meistre.
Paslaugą atliko Ana•Antakių ir blakstienų procedūros