Man patinka šis salonas .lankausi jau senai.maloniai sutinka klientą. Maloniai bendrauja ir profesionaliai atlieka darbą. Tai jaukus salonas su maloniais darbuotojais.
Paslaugą atliko Ana•Antakių ir blakstienų procedūros
Genutė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Karolina•Auskarų vėrimas
Karolina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Specialistė labai maloni, aplinka taip pat, tikrai verta apsilankyti!
Paslaugą atliko Karolina•Auskarų vėrimas
Einora•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Karolina🤩
Paslaugą atliko Karolina•Antakių ir blakstienų procedūros