Tragedija, kreivai apkirpo, labai trumpai!! Kai apsiverkiau del to kaip gavosi, man atsake, jog nieko baisaus ir kad plaukai ataugs. Tokios blogos patirties gyvenime neturejus😢
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Mane aptarnavo Ania, labai maloni moteris, rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabrielė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkui Birutei už profesionalų kirpimą, atidumą detalėms bei rūpestį klientu.
Paslaugą atliko Birutė•Vyriškas kirpimas
Justas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
graži vieta, malonu aptarnavimas.
ar rekomenduoju? žinoma
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️