Labai maloni Irena, patiko bendravimas ir likau patenkinta kirpimu. Siek tiek nuvyle jog nepasiule isplauti galvos. Taciau pats kirpimas tikrai puikus!
Paslaugą atliko Irena•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Miglė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni kirpėja, labai tvarkingai dirba.
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Žygimantas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
✌️
Paslaugą atliko Greta•Kirpimas ir plaukų priežiūra