Puikia,kaip visada 😉 kirpymas atliktas nuostabiai 😉
Paslaugą atliko Irena•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Alicija•prieš 27 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Paprašiau Fade 0 - nepadarė ir pradėjo ginčytis, kad padarė geriausia ką gali su savo įrankiais. Reikėjo pakirpti viršugalvio plaukus - skyrė tam 1min, prašiau nefiliruoti, vis tiek darė. Tragedija, iš kur jie turi tiek daug gerų atsiliepimų?
Paslaugą atliko Irena•Vyriškas kirpimas
Kęstutis•prieš 27 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Dovydas•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula
Paslaugą atliko Jūratė•Vyriškas kirpimas
Artūras•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko. Personalas mandagus ir puikiai atlieka savo darbą.