Kirpėjai du kartus teko rodyti kus nelygiai nukirpta,pati pas kolege klausia patarimo kaip sutvarkyti atitinkama vietą.Pamiršo kad buvo prašyta sutvarkyti antakius,teko antra karta prašyti.Sakyčiau plaukai geriau atrodė prieš kirpimą nei po.
Jausmas kad tave kerpa pradedančioji mokinė.Siulyčiau pasirinkti kitą kirpėją
Paslaugą atliko Simona•Vyriškas kirpimas
Remigijus•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
...
Paslaugą atliko Simona•Vyriškas kirpimas
Johzan•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
nemalonu sugaištas laikas kirpėja nepranešė, kad negalės suteikti paslaugų. atvykusi sužinojau kad jos nebus nes susirgo vaikas...
Paslaugą atliko Simona•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rūta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi pas Liną. Greitai ir tvarkingai apkirpo. Džiugu.