Šitai dar toli iki kirpėjos ,siaubas su tokiu darbu dar galu gale tai ka pridarė nesugebėjo pataisyti mete viska ir isejo🤣 koleges turi baigti dirbt už ja. Menesi laiko nueina i kursus ir isivaizduoja kad kirpejos.. nu tragedija visiska
Paslaugą atliko Simona•Vyriškas kirpimas
Armandas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliko darbą, maloni aplinka. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Simona•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ieva•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju kirpėją Emą, likau labai patenkinta jos atliktu kirpimu😊👌
Paslaugą atliko Ema•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viktorija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Apkirpi tragiškai, feido linijos - kreivos, virsus iskarpytas, pas Simoną kirpausi antrą kartą, kadangi pirmąjį buvo viskas gerai, neskaitant to, jog teko antrą kartą važiuoti, nes pamiršo išjungti treatwelle vakarinius laikus - graziai ir greitai apkirpo, todėl labai nestebėjau kaip mane kerpa. Nepatariu lankytis būtent pas šią kirpėją, plaukai sugadinti.