puikus aptarnavimas kirpėja Ema puikiai išmano savo darbą👌
Paslaugą atliko Ema•Vyriškas kirpimas
Edgaras•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nukirpo labai greitai ir visai neblogai.
Paslaugą atliko Simona•Vyriškas kirpimas
Monika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Good
Paslaugą atliko Ema•Vyriškas kirpimas
Armandas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas su salonu gerai, pas kirpėją lankausi ne pirmą kartą, apkerpa kaip noriu, nusiskundimu neturiu
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Vidmantas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gražiai apkirpo, rezultatas patiko.. Tačiau labai nuvylė situacija, kurią pastebėjau jau išėjus – vaikui buvo pažeistas antakis. Labiausiai nustebino tai, kad vaikas viso kirpimo metu sėdėjo ramiai, nesijudino, todėl net nesupratau, kaip tai galėjo nutikti.