Lankiausi antra karta ir manau,jog ir toliau lankysiuos. Labai paprasta pasirinkti tinkanti laika. Darbuotojai malonus,bendraujantys ir profesionalus. Patiko. Aciu :)
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Arūnas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir nuostabi kirpėja Greta,labai moka bendrauti su mažais vaikais. Kirpo mažą berniuką,nieko neskubino,leido jam priprasti. Atėjo verkė-išėjo su šypsena ir apsikirpęs:)