puikus apsilankymas, kirpėja maloni, puikiai bendrauja su vaikais
Paslaugą atliko Lina•Vaikų kirpimas
Vaida•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai geras įvertinimas
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku !
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Kęstutis•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju šią kirpėją. Puikiai apkirpo 5 metų berniuką, buvo maloni ir mokėjo gražiai bendrauti su vaiku. Rezultatas tvarkingas, vaikas patenkintas. Tikrai dar sugrįšime.