Atėjus į kirpyklą, kirpėja S atsisakė kirpti, pajutome diskriminaciją, teigė, kad neapsiims.😬 Perrašė kitai, nesuprasi tokio požiūrio į darbą. 🤔 Atėjus vėl, mus labai geranoriškai priėmė Ema, dėkojame, nes pasijutome laukiami 🤗
Paslaugą atliko Simona•Vyriškas kirpimas
Nojus•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
👍👍👍
Paslaugą atliko Ema•Vyriškas kirpimas
Linas•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko
Paslaugą atliko Greta•Vyriškas kirpimas
Aurelijus•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimo metu prašiau nukirpti apie 5–7 cm galiukus ir parodžiau, kiek tiksliai norėčiau, tačiau, vertinant pagal ilgiausius plaukus, buvo nukirpta maždaug 15–20 cm.
Taip pat prašiau, kad galiukai būtų pakirpti trikampiu – forma padaryta, tačiau pastebėjau, kad kirpimas šiek tiek netolygus (tai pamačiau tik grįžusi namo).
Paslaugą atliko Simona•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ieva•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko. Darbą atliko puikiai ir atsakingai.