Gerai gerai patinka kaip kerpa Olena
Kirpo vyra ir paliko daug plauku ant rubu nenuvale
Nukirpo nelygiai, kirpeja sirgo ir nesilaike higienos normu
nekalbant ru, sunku susišnekėti.prašiau tik aptrumpinti. atliko greit.
tvarkingai atliko savo darba rezultatų esu patenkinta
Rodyti daugiau atsiliepimų...