Tragedija ne aptarnavimas. Atejus mūsų laikui kirptis kirpėja pasiime maišą ir išėjo į parduotuvę apsipirkti. Nei laba diena, nei atsiprašau neišgirdom, išgirdom tik "reikės palaukti", nelaukėm. Neįsivaizdavau, kas dar tokiu vietų yra.
Paslaugą atliko Jolanta•Vyriškas kirpimas
Vaiva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpo ne Jolanta
Paslaugą atliko Jolanta•Vyriškas kirpimas
Rutenis•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai
Paslaugą atliko Olena•Vyriškas kirpimas
Andzej•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja apkirpo mergaite neligiai. Neesu patenkinta ir niekam nerekomenduoju šia kirpėja.
Paslaugą atliko Jolanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Beata•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas gan gerai paliginus su kitomis kirpiklomis,kirpėja ne ikiri . dirba atidžiai ir profesionaliai