Vizija (IKI - Šeškinė) Atsiliepimai

Šeškinės g. 32, Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,5
349 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Atsidurėme čia beveik atsitiktinai, tiesiog labai jau reikėjo sutvarkyti šukuosena sunui, o šalia nieko kito neradom. Bet Olena - puikiai atliko kirpimą, nors profesijoje ji ne taip senai, tačiau yra talentinga ir labai stengiasi. Ir sunus, ir aš likome labai patenkinti, stilingas ir labai kokybiškai atliktas darbas, dėkui :) be to kad tikrai šiltas ir inteligentiškas žmogus, su kuriuo malonu bendrauti. Nors pati kirpykla, tai kaip ir dauguma šio tinklo - visiškai ne kažkas..
Viskas super 👍
Puiki vyrų kirpėja Olena. Rekomenduoju.
Rodyti salono atsakymą...
🤍
labai kruopščiai ir tvarkingai apkirpo, parekomendavo kaip būtų gražiau. maloni kirpėja tikrai matosi,kad patinka tai ką daro.
48
1
48
49
50
54
50