Stilistė visą laiką šnekėjo nesustodama. Kartais net nežiūrėjo ką kirpo.Esu labai nepatenkinta, labai neprofesionaliai kirpo kirpčiukus. :((( Nerekomenduoju!
Paslaugą atliko Diana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Marina•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tiko ir patiko. Puiki kirpėja Aurelija.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ana•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Neturiu jokių priekaištų, kaip visada puikiai atliko savo darbą